Šaty, ktoré pristanú každej žene

Šaty, ktoré pristanú každej žene

23.02.2018 0 komentár(e)

Čo si obliecť? Dilema, ktorú pozná každá z nás

Každá žena túto dilemu pozná: Čo si obliecť? Hlavne ak sa chystá na nejakú spoločenskú udalosť, kde chce vyzerať čo najlepšie a dať do popredia len svoje prednosti, nedokonalosti čo najviac zakryť. My sa snažíme vyberať do nášho e-shopu šaty tak, aby každá žena si z nich vedela vybrať a zaručene jej pristali.

Čierne šatky, buď priliehavé alebo v Áčkovom strihu pristanú každej žene. Buď je to tmavovláska alebo naopak. Čierna farba opticky zoštíhľuje, čo sa nám ženám veľmi páči na tejto farbe. Touto farbou šiat naozaj nič nepokazíte, ak ste štíhla, nízka, vysoká, máte plnšie tvary, aj tak budete vyzerať naozaj skvelo!

 

 

Šaty v Áčkovom strihu, buď s rôznymi motívmi, alebo jednofarebné. Tento strih môžete zvoliť aj na bežný deň do práce, alebo na slávnostnú príležitosť. Tento strih vám pekne obopne pás, čo vyzerá naozaj skvelo. Áčkový strih je skvelý pre ženy, ktoré majú širšie boky. Na prvý pohľad ženský a veľmi romantický strih šiat. Ak zvolíte šaty s kvetinovým motívom, bude z vás sršať pozitívna a skvelá nálada, budete nepriehľadnuteľnou.


 


Šaty s volánom. Tieto šaty vyzerajú naozaj skvelo! Ako na štíhlych ženách, tak aj na ženách s nejakým kilom navyše. Volánikom môžete skvelo zakryť bruško. 


Pridaj komentár