Ako vybrať žene darček

Ako vybrať žene darček

9.01.2018 0 komentár(e)

Vieme, že niekedy tie dlhé čísla a lomítka pri určovaní veľkosti, nie je pre muža najľahšia práca. My Vám radíme...buďte odvážny .

Tak si to povedzme na rovinu, ten zhon a dilemy čo kúpiť svojej polovičke na jej sviatok, narodeniny je neustály kolobeh rok čo rok. Keď ani nápovedy od Vašej drahej Vám nedokážu pomôcť, ktorý dar bude pre ňu najlepší, spoliehate sa na internet.   Dnes je internet skvelé miesto, v minulosti ste museli ísť do obchodu, kde ste mali ďalšiu dilemu... pri výbere vhodnej veľkosti, vyvaliť na predavačku všetky Vaše  osobné intímne detaily a pritom sa tváriť, že je to všetko pre Vás úplne príjemné. 

Na internete je to všetko iné, ak sa bojíte pre svoju drahú vybrať sexi spodné prádlo, len skvelo do toho. 

Nechajte si poradiť nami! 

To, čo ona rada nosí

Kto iný by lepšie vedel povedať, čo Vaša polovička pod oblečením nosí najradšej a najčastejšie. Zahrajte sa na špiónov a pozrite, čo má aj v skrini a čoho má tam najviac. A ak už v tej skrini ste, mrknite na veľkosť, ktorú nosí, určite sa Vám to bude hodiť aj do budúcna. 

Vieme, že niekedy tie dlhé čísla a lomítka pri určovaní veľkosti, nie je pre muža najľahšia práca. My Vám radíme...buďte odvážny a prečítajte si aj veľkostné tabuľky na internete, s nimi to pôjde určite ľahšie a aj  my Vám  veľmi radi pomôžeme.

Sexi čipkované nohavičky

To naozaj nevadí, ak Vaša polovička má veľmi veľa druhov tohoto prádla, ak jej darujete krásne, čipkované a sexi nohavičky, určite ich nezamietne, tomuto sa každá žena poteší.Na výber máte mnoho možností, farieb a strihov, vyberajte tak, čo ulahodí aj Vašim očiam a nebude to len darček pre ňu, ale budete sa tešiť obaja.  

Roztomilé pyžamo

Každý muž svoju polovičku predsa vníma ako roztomilú žienku, ktorá ho miluje celým srdcom. S našimi pyžamkami bude ešte viac roztomilejšia. Na darčeku by ste predsa mali dbať, aby sa aj dobre a pohodlne nosil a tešil sa obľúbe. Máte veľmi veľa možností, stačí si len vybrať čo sa páči Vám. 


Tak milí muži, my vieme, že pri výbere vhodného darčeka pre vašu milvanú to nie je vždy najľahšie, no netreba sa báť ísť do toho. A pokiaľ si necháte poradiť nami, určite Váš darček neostane zabudnutý v šatníku Vašej drahej. Pridaj komentár