Sťahujúca bielizeň dokáže zázraky!

Sťahujúca bielizeň dokáže zázraky!

22.06.2024 0 komentár(e)

Máme pre Vás sťahujúce pančušky s push-up efektom zadočka, ktoré Vás stiahnu a nadvihnú pozadie...aby mohli muži na Vás oči nechať.


Povedzme si to na rovinu, my ženy neustále nie sme s niečím spokojné. Prichádza k nám sezóna, v ktorej je veľa spoločenských udalostí, plesy a pod. Ak si myslíte a stresujete, že Vaša postava nie je ideálna do krásnych obtiahnutých šiat, tak by ste mali siahnuť po sťahujúcej bielizni. Stále máme dve možnosti, tvrdá práca vo fitku a upravený jedálniček,  alebo správny výber sťahujúcej bielizne, aby sme docielili vizuálny efekt na počkanie. Pred tým ako sa pustíte do vyberania sťahujúcej bielizne ideálnej pre Vás, najprv zhodnoďte svoju postavu a vyberajte tak, ktorá Vám reálne uberie pár kíl v miestach kde to potrebujete.

Správna spodná bielizeň nám dokáže ubrať tých pár kíl navyše. Samozrejme, žena nechce vyzerať v koktejlkách ako zabalená v igelite. Dnes moderná sťahujúca bielizeň Vám krásne vytvaruje Vaše krivky, vie Vás krásne okopírovať, aby ste sa aj Vy v nej cítili pohodlne. Dnes máme viacero typov tejto bielizne. Jednou z možností sú sťahujúce nohavičky s vyvýšeným pásom, ktoré Vám krásne vytvarujú problematické partie...bruško, boky, pás a zadoček.

Niekde sú vytvorené aj spodničky s ramienkami, kde je priestor na podprsenku, alebo prádlo už je aj s podprsenkou a krásne začína tvarovať pod prsiami.

Máme pre Vás sťahujúce pančušky s push-up efektom zadočka, ktoré Vás stiahnu a nadvihnú pozadie...aby mohli muži na Vás oči nechať.

Na vhodnej sťahujúcej bielizni by sme mali dbať nato, aby nám nebolo cez oblečenie vidno švy, alebo aby nám nevyskakovalo to čo nemá, aby sme sa nedostali do trápnych situácií.  Preto sťahujúce prádlo máme aj bezšvové, pri ktorom sa nemusíte obávať nepekných obrysov na postave.

Spodnú bielizeň by sme nemali vyberať tak, aby sme nemohli v nej dýchať. Plesy sú o tanci a zábave, príliš upäté spodné prádlo by Vám mohlo brániť v pohybe a vo vašich tanečných kreáciách. Preto vyberajme realisticky. 

Pridaj komentár