Čo muži na ženách milujú?

Čo muži na ženách milujú?

9.01.2018 0 komentár(e)

Neodmysliteľnou súčasťou toho, prečo ženy utrácaju hriešne peniaze za spodnú bielizeň, sú muži.

Neodmysliteľnou súčasťou toho, prečo ženy utrácaju hriešne peniaze za spodnú bielizeň, sú muži. Každá žena sa chce páčiť, sebe, aj svojej polovičke. Muži nám dávajú ako darček tiež spodnú bielizeň, aby potešili aj svoje očko. 

Ak chcete potešiť svojho muža, ako by sa tváril, keby ste ho chceli očariť v rozťahaných a vyblednutých gaťkach a v podprsenke zo sekáča, ktorá Vám vôbec nelichotí. Muži sú dosť hákliví nato, aké spodné prádlo máme na sebe, krásne spodné prádlo polichotí aj Vášmu sebavedomiu. 

Ale čo sa im páči na nás najviac? 

Ak sa chcete svojmu mužovi odvďačiť, správnym a sexi spôsobom sú podväzky. Podväzky sú symbolom aj pre nevesty, podľa tradícií poväzok symbolizuje vernosť. Podväzok je súčasťou dámského prádla už od minulosti. Najprv vyjadrovali len erotický symbol, nosený prevažne tanečnicami. Dnes to už ale nie je tak. Svojho partnera určite správnymi podväzkami očaríte, nemyslíme tým lacné triky, ale elegantným a vkusným kúskom. 

Mnoho mužov pokladá za krásne  na žene čipku. Krásna čipka dokáže naozaj divy a dodá Vám ten správny šmrnc. Dnes máme na výber rôzne strihy, tvary, skúmajte čo sa Vášmu partnerovi páči najviac, nemyslíme si, že tomu odolá. Čipka podčiarkne Váš zadoček a krajkovaná podprsenka zvýrazní Vaše prednosti. Čipka vzbudzuje u mužov fantáziu. 

Ďalším kuskom sú tangá, ktoré odhalia toho viac ako klasické nohavičky. Veď predsa v sexi tangách je toho na obdivovanie viac. Hovorí sa, že tangá sú viac škodlivé ako užitočné, kvôli infekciám, ale táto fáma nikdy nebola vedecky dokázaná. Preto milé dámy, nebojte sa, ak chcete aby Váš partner šalel, toto je tiež ten správny kúsok vo Vašom šatníku. Krásne tangá zladené s vhodnou podprsenkou vždy budú sexi. 

Tak milé dámy, s  čipkovanými kúskami nikdy nič nepokazíte. Vaša spálňa neostane chladná. 


Pridaj komentár